انتشارات شهرسازی همانند سال 1399 و 1400 در نظر دارد که فراخوان چاپ رایگان کتاب را در سال 1401 نیز برگزار کند. در شرایط کنونی جامعه و مشکلات اقتصادی، این وظیفه را بر خود دانستیم که در این شرایط همراه نویسندگان و مترجمان سخت کوش کشورمان باشیم و با برگزاری این فراخوان یکی از دغدغه های این افراد را پاسخگو باشیم.

فراخوان سال 1401 از 1 تیرماه شروع و تا 30 شهریورماه ادامه خواهد داشت. در این مدت نویسندگان و مترجمان رشته های شهرسازی، معماری و عمران میتوانند از طریق فرم زیر پیشنهاد خود را در قالب ماکت کتاب (یک فصل از کتاب به انتخاب دلخواه) و رزومه ارسال نمایند. مدت زمان بررسی پیشنهادات ارسالی یک هفته می باشد و پس از تایید داوران سریعا مراحل چاپ دنبال می گردد. لازم به ذکر است اگر تعداد پیشنهادات ارسالی خارج از تصورات ما باشد، اولویت با پیشنهاداتی است که زودتر ارسال شده اند. پس امکان دارد با تکمیل ظرفیت چاپ، فراخوان زودتر از 30 شهریورماه پایان پذیرد.

در این فراخوان برای صدور مجوزات و ویراستاری و چاپ هیچ هزینه ای دریافت نمی شود.

لازم به ذکر است تاریخ فوق به هیچ عنوان تمدید نمی شود.

پیشنهاد چاپ کتاب

مرحله 1 از 5 - احراز هویت

0%
  • تمامی مکاتبات و پیگیری ها و نتایج بررسی با ایشان خواهد بود. تایید تلفن همراه جهت احراز هویت در این بخش الزامیست و توسط نهادهای نظارتی کد تایید به این شماره ارسال می شود.
  • سیاوش طاهری
  • تیر ۱, ۱۴۰۱
  • 551 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه