ارسال کتاب جهت چاپ

فراخوان چاپ کتاب

شما از طریق فرم زیر می توانید یک فصل از کتاب خود را (تالیف یا ترجمه) همراه با فهرست کامل کتاب به صورت ماکت به همراه رزومه نویسندگان ارسال نمائید تا توسط شورای انتشارات شهرسازی بررسی و نتیجه طی یک ماه به شما اعلام گردد. انتشارات شهرسازی هیچ گونه هزینه ای برای ویراستاری، صفحه آرایی، طراحی جلد و چاپ کتاب دریافت نمی کند و فقط مبلغ 200 هزار تومان برای داوری و بررسی کتاب در زمان ارسال از نویسندگان دریافت می نماید (در مرحله آخر فرم ارسال کتاب جهت چاپ، به صورت آنلاین دریافت می شود). نویسندگان توجه کنند که هزینه بررسی و داوری غیرقابل بازگشت است.

اگر کتاب شما در بررسی و داوری، امتیاز 80 الی 100 کسب نماید، انتشارات شهرسازی علاوه بر سرمایه گذاری کامل بر روی کتاب شما، به تمامی نویسندگان کتاب حق التالیف پرداخت می کند(حق التالیف به حساب فردی که این فرم را پُر کرده است واریز می گردد)، اگر کتاب شما امتیاز 60 الی 80 کسب کند، انتشارات شهرسازی، کتاب شما را رایگان چاپ کرده و بر روی اثر شما سرمایه گذاری کامل می کند.

فرمت کتاب ارسالی: قطع وزیری، با ابعاد (25*17.5) و 2cm حاشیه از طرفین، با فونت بی نازنین سایز قلم 12 نگارش شود. (هدر زوج و فرد مطابق دیگر کتب چاپی رعایت گردد)

توجه: اگر کتاب شما مستخرج از پایان نامه با نمره بین 17 الی 20 باشد، در صورت تایید شورای مرکزی انتشارات، سرمایه گذاری ویژه ای خواهد شد.

برای انتشارات شهرسازی تفاوتی بین نویسندگان باتجربه و نویسندگانی که اولین کتاب خود را قرار است چاپ کنند، وجود ندارد و بر روی تمامی کتاب های با ارزش و مفید که فقط در حوزه شهرسازی، معماری و عمران باشند، بدون هیچ محدودیتی سرمایه گذاری می نماید.

نکته مهم: اگر کتاب شما پس از چاپ توسط اساتید اثر فاخر شناخته شود، تبلیغات تلویزیونی و رادیویی نیز برای آن تدارک داده می شود.

لازم به توضیح است که انتشارات شهرسازی با همکاری حامیان خود قصد دارد در این فراخوان فقط روی تعداد محدودی کتاب در حوزه شهرسازی، معماری و عمران سرمایه گذاری کند و پس از تکمیل این تعداد کتاب، فراخوان چاپ کتاب به اتمام می رسد. انتشارات شهرسازی با شماره پروانه 15228 و شماره مجوز 26262 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ثبت شده در خانه کتاب، حامی اثر خوب است. با تشکر شورای انتشارات شهرسازی///

شیوه نامه داوری و تایید کتاب جهت چاپ در انتشارات شهرسازی، مصوب شورا
سطح ممتاز:سطح عالی:سطح خوب:
امتیاز بین 80 الی 100امتیاز بین 60 الی 80 امتیاز بین 40 الی 60
– پرداخت حق الزحمه به نویسندگان
-سرمایه گذاری کامل
-پرداخت تشویقی به کتاب برگزیده در جشنواره های معتبر
-سرمایه گذاری کامل
-پرداخت تشویقی به کتاب برگزیده در جشنواره های معتبر
-در صورت تاییدیه علمی معتبر سرمایه گذاری کامل
-پرداخت تشویقی به کتاب برگزیده در جشنواره های معتبر

مرحله 1 از 6 - احراز هویت

0%
  • تمامی مکاتبات و پیگیری ها و نتایج بررسی با ایشان خواهد بود. (تاییدنهایی درخواست شما پس از تکمیل کامل فرم، به این شماره پیامک می شود)
بستن
مقایسه